SALTMATE to sklep, który powstał z miłości do podróży, jedzenia i wszystkiego tego, co po prostu piękne.

Masz pytania? Napisz do nas.
Biuro Obsługi Klientów 
e-mail: sklep@saltmate.pl
Współpraca:
Jeżeli jesteście marką spójną z estetyką i filozofią SALTMATE zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na kolaboracje i współprace: marketing@saltmate.pl 

Co nas interesuje? Produkty z zakresu wyposażenia wnętrz, akcesoria do kuchni oraz domu, naturalne kosmetyki, kosmetyki z solą w składzie, wyroby z naturalnych materiałów, wyroby ceramiczne, przyprawy, sól, rękodzieła.


To miejsce, które łączy ze sobą wiele kultur, miejsc i różnych światów, a którego wspólnym mianownikiem jest SÓL – bogactwo natury.
Sól, której nie znajdziecie w stacjonarnych sklepach. SALTMATE to różnorodne odmiany soli pochodzące z najdalszych krańców świata wykorzystywane zarówno w kuchni, ale również posiadające wyjątkowe właściwości kosmetyczne zarówno w pielęgnacji włosów, jak i całego ciała. Znajdziecie tu unikalne akcesoria “z duszą”, które nadadzą Waszym wnętrzom oryginalnego akcentu i sprawią, że kuchnia Waszego domu stanie się jego prawdziwym sercem, a łazienka luksusowym SPA, w którym zawsze będziecie mogli odpocząć. Zapraszamy w piękną podróż wypełnioną wszystkim tym, czego potrzebuje ciało oraz dusza!